Pzietek29

Użytkownik
 • Zawartość

  13
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O Pzietek29

 • Tytuł
  Obyty
 1. cenzura

  cóż dosłownie się zastanawiałem o co biega w tym. Facet molestuje a później puka uczennice? Serio?
 2. cenzura

  Czyli to takie Valve w hehtaiach co? Trochę kiepsko to wyszło, chyba że gdzieś w jakichś odmentach internetu się coś jeszcze znajdzie za jakiś czas.
 3. cenzura

  Dobra nie było tematu, ale się tak zastanawiam tego jest tylko 4 OVA czy coś jeszcze bo mam wrażenie że jest bez zamknięcia to.
 4. cenzura

  w sumie przydało by się jeszcze info czy jest czy nie ma cenzury i jesteśmy w domu.
 5. bez cenzury

  A właśnie ktoś chyba usunął te odcinki. Chce pobrać na nowo i jest komunikat o usunięciu.
 6. cenzura

  Szczerze to wygląda mi to na raczej krótkie romansidło z elementami seksu. Bo tak na prawdę tam 3 sceny w dwóch odcinkach naliczyłem.
 7. bez cenzury

  A właśnie to jest wersja z czy bez cenzury? Bo pamiętam że widziałem to bez więc się w razie czego pytam. Edit wiem że to wersja bez cenzury ale się zastanawiam czy jest kontynuacja tego.
 8. bez cenzury

  No lekkie nie wiadomo co z tego wyszło.
 9. bez cenzury

  Szczerze? Wg mnie też to jest jakiś cyrk, głównie dlatego że jest to w sumie o niczym, tylko jakaś główna "bohaterka" odcinka świeci cyckami gdzie nie gdzie da dupy komuś a na koniec i tak jest rzeź. No raczej to jest nijakie.
 10. bez cenzury

  W sumie nie narzekam czy coś, ale jak zauważyłeś niezbyt się to przyjęło i o to chodzi bo ten produkt jest raczej o niczym niż o czymś i tu jest ten ból.
 11. bez cenzury

  O ile będą mądrzejsze i bardziej treściwie to ok. Ale taką padakę to można wrzucić w pakiecie kilku takich bądź trochę lepszych dzieł.
 12. bez cenzury

  Jak dla mnie też z tego jakaś padaka wyszła.