4 posty w tym temacie

Napisano (edytowane)

CMsRH8W.jpg

Tytuł oficjalny: Anata dake Konbanwa
Tytuł japoński: 貴方だけこんばんわ
Tytuł angielski: Good night only to you
Ilość odcinków: 5 OVA
Data wydania: 25.07.2009 - 21.10.2011
Twórcy: Kajishima Masaki
Zasoby: MAL, AniDB
Cenzura: Nie

Tłumaczenie: Jun
Korekta: -
Timing: Jun
Typesetting: Jun
Kodowanie: Jun
Źródło: RAW

Główny bohater wprowadza się do domu, który odziedziczył po swoim zmarłym dziadku. W domu spotyka uroczą pokojówkę Yoko. Shogo i Yoko zaczynają się kochać każdej nocy. W czasie stosunku z Yoko, bohater widzi piękną dziewczynę, która jest duchem. Później odnajduje jej portret i dowiaduje się, że miała ona na imię Reiko. Jaką tajemnicę skrywa posiadłość, oraz kim jest duch Reiko?

Wydanie zawiera syntezator głosowy IVO.
Anime
Odcinek: Format: Linki: Dodano:
1-5 [Napisy] AVC || MP4 GD, MEGA 18.02.2018
1-5 [IVO] AVC || MP4 GD, MEGA 18.02.2018
Edytowane przez Jun

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Napisano (edytowane)

A właśnie to jest wersja z czy bez cenzury? Bo pamiętam że widziałem to bez więc się w razie czego pytam.

Edit wiem że to wersja bez cenzury ale się zastanawiam czy jest kontynuacja tego.

Edytowane przez Pzietek29
Naniesienie poprawek.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Napisano (edytowane)

@Pzietek29jest oznaczone jako "bez cenzury" w temacie jak i w tagu, więc jest bez cenzury. Co do kontynuacji tego tytułu to mi nic o tym nie wiadomo, być może tak sobie zaplanowali to zakończyć, albo też porzucili przeciąganie tego, 5 odcinków to i tak sporo jak na hentai.

PS. Gdyby ktoś doszukał się jakiegoś błędu typu: literówka, to może mi to zgłosić na prywatnie podając czas kiedy występuje błąd, to poprawię w wolnej chwili dany odcinek. To samo gdyby zaistniał problem z dźwiękiem w wersji IVO, jakiś "pisk" czy "trzask" nagły, to też zgłoście, bo podczas mixowania 2 audio czasem się zdarza takie coś i trzeba poprawić.

Edytowane przez Jun

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta