Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie   

 1. Ostatni tydzień
 2. cenzura

  W linku mega 1080p, 6 odcinek wstawiłeś wersje 720p, pomyłka? czy nie było wersji 1080p?
 3. Świetnie, to czekam z niecierpliwością.
 4. To wina adf.ly, otwiera różne reklamy i nawet ich nie sprawdzają. Niedługo będę się go pozbywał i nie będzie już żadnych tego typu stron przekierowujących. Linki będą prowadzić bezpośrednio bezpośrednio do wydań.
 5. Możliwe że tylko u mnie występuję ten problem, chodzi o przekierowania linków do pobierania zawartości materiału mang lub anime. Dokładnie, po naciśnięciu linku ddl lub chomik a nawet czytaj online, najpierw wyskakuje ten link: briskgram.net/rweasy/ . Dopiero jak wyłączyłem całkowicie ochronę z zaporą, wrzuciło mnie na adfly czy jakoś tak, ale przy tym otworzyło się pełno innych stron. Ten link, nawet jak dodałem go do wyjątków, a posiadam ESETa, łącznie z ignorowaniem zagrożenia wykrytego i tak nic nie mogłem zrobić. Na tej stronie zlinku siedzi jakiś trojan, gdzie nawet sam mój Win10 się go czepia. Samo MEGA, czy Chomik, nie jest problemem, ale to przekierowanie. Acha, oczywiście sprawdziłem kilkanaście przypadkowych tytułów anime czy mang i ten sam efekt.
 6. Wcześniej
 7. cenzura

  Sama historia ma sens inny niż inne hentai, które koncentrują się głównie na seksie, a nie na sensie tej opowieści .
 8. cenzura

  Super! W końcu doczekałem się Eroge u ciebie!! KiSARA IS THE BEST ^^ Wielkie dzięki kostek!
 9. cenzura

  Dzięki za tłumaczenie, czekałem na ten tytuł.
 10. cenzura

  Żebyś wiedział zajęło mi ponad miesiąc.
 11. cenzura

  Dzięki za przetłumaczenie czegoś do czego tłumaczenie krąży już w siedzi od bardzo dawna to musiało być naprawdę trudne
 12. cenzura

  Super!!!!! Od 1 wejścia na tą stronę czekałem aż będzie to przetłumaczone dzięki!
 13. Anime Eroge! H mo Game mo Kaihatsu Zanmai gotowe do pobierania. Enjoy! Od teraz, gdy anime będzie dużo ważyć wysyłam wersję 720p i od razu opublikuję anime. Wersja 1080p będzie dostępna kilka dni później. Nie chcę, żeby tak jak teraz publikacja tłumaczenia była opóźniana prawie o tydzień, bo waży tak dużo.
 14. Tytuł oficjalny: Eroge! H mo Game mo Kaihatsu Zanmai Tytuł japoński: えろげー! ~Hもゲームも開発三昧~ Ilość odcinków: 6 OVA Data wydania: 26.08.2011 - 25.03.2016 Twórcy: ClockUp Zasoby: MAL, AniDB Cenzura: Tak Tłumaczenie: kostek00 Korekta: - Timing: kostek00 Typesetting: kostek00 Kodowanie: kostek00 Źródło: RAW Firma Flower wypuściła swoją pierwszą grę, która nieprzypadła ludziom do gustu. Szefowa tej firmy postanawia zatrudnić Mochizuki Tomoyę, który będzie nadzorował produkcję następnej gry. Problemem jednak są sami pracownicy, gdyż firma składa się z samych kobiet, które wiedzą o seksie tyle, co wyczytały w internecie. Odcinek 6 nie wyszedł na Blu-rayu. Anime Odcinek: Format: Linki: Dodano: 1-6 [720p] AVC || MKV chomik, ddl 25.11.2018 1-6 [1080p] AVC || MKV chomik, ddl 25.11.2018 Dodatki Typ: Format: Wykonawca - Tytuł: ED MP3 Cheerful+Colorful - Mousou Bakusou Kaihatsu Chu!
 15. Sorki, że nie odpowiedziałem, ale nie powiadomiło mnie o odpowiedzi. Jesteś teraz w grupie tłumaczów. Powinnaś widzieć forum administracji. Tam znajdziesz szablon dodawania do anime i mang. Pytaj, gdybyś czegoś nie wiedziała.
 16. Tak. Jestem autorem napisów. Jak robiłam napisy do tego Hentai to miałam inny nick niż teraz używam.
 17. Przede wszystkim musisz być autorem napisów z którymi chcesz umieścić odcinki na mojej stronie. Jeżeli jesteś to nadam ci odpowiednią rangę i będziesz miał dostęp do szablonu według, którego wymagam dodawanie.
 18. Witam! Tak jak w tytule. Jak dodać nowy hentai?
 19. bez cenzury

  fajne
 20. bez cenzury

  Dobry hentai, polecam.
 21. Anime Parade Parade gotowe do pobierania. Enjoy!
 22. bez cenzury

  Tytuł oficjalny: Parade Parade Tytuł japoński: パレードパレード Tytuł angielski: Parade Parade Ilość odcinków: 2 OVA Data wydania: 26.04.1996 - 26.07.1996 Twórcy: Akifuji Satoshi Zasoby: MAL, AniDB Cenzura: Nie Tłumaczenie: kostek00 Korekta: - Timing: kostek00 Typesetting: kostek00 Kodowanie: kostek00 Źródło: DVD Kaori jest popularną piosenkarką i właśnie kończy swoją pierwszą trasę koncertową. Przez całe życie musiała ukrywać pewien sekret, o którym wie tylko jej menadżerka, która jednocześnie jest też jej dziewczyną. Wszystko zaczyna się komplikować, gdy jej artystyczna rywalka wkracza do gry i odkrywa jej sekret. Kariera Kaori jest zagrożona. Anime Odcinek: Format: Linki: Dodano: 1-2 AVC || MKV chomik, ddl 19.10.2018 Dodatki Typ: Format: Wykonawca - Tytuł: OP/ED MP3 Asada Youko - Aiiro Otome
 23. Anime Joshi Ochi! 2-kai kara Onnanoko ga... Futte Kita!? gotowe do pobierania. Enjoy!
 24. Tytuł oficjalny: Joshi Ochi! 2-kai kara Onnanoko ga... Futte Kita!? Tytuł japoński: じょしおちっ! ~2階から女の子が... 降ってきた!?~ Tytuł angielski: Falling Girls! A Girl Comes... Falling from the Second Floor!? Ilość odcinków: 9 OVA Data wydania: 02.07.2018 - 27.08.2018 Twórcy: Hato Konro Zasoby: MAL, AniDB Cenzura: Tak Tłumaczenie: kostek00 Korekta: - Timing: kostek00 Typesetting: kostek00 Kodowanie: kostek00 Źródło: RAW Aikawa Sousuke pracuje na niepełnym etacie i żyje w rozpadającym się budynku. Pewnego razu, gdy sąsiadka mieszkająca nad nim ćwiczy do roli, załamuje się pod nią podłoga i spada wprost na Sousuke. Anime Odcinek: Format: Linki: Dodano: 1-9 AVC || MKV chomik, ddl 10.10.2018
 25. cenzura

  Hoho kolejna część, świetnie! Wielkie dzięki!
 1. Pokaż więcej aktywności